IV. kategorie

  • Povinná skladba - Bohuslav Martinů: Variace na slovenskou lidovou píseň
  • 1. kolo – čtvrtek  20. dubna 2017 ve 13,30 hodin (losování 30 minut před zahájením soutěžního kola)
  • 2. kolo - pátek 21. dubna 2017 ve 14.00 hodin (losování ihned po vyhlášení výsledků 1. kola dne 20. dubna)
 
ALKHAZOVA VARVARA (2001)
Johann Sebastian Bach: Suita pro sólové violoncello č. 1 G dur (Preludium, Sarabanda, Gigue)
Dmitrij Kabalevskij: Koncert č. 1 (1. věta)
Rusko – Moscow
Gnessin Music School, Moscow
 
BALOG NELLA (2002)
Karl Davidov: At the fountain
Gabriel Fauré: Elegie
Dmitrij Kabalevskij: Koncert pro violoncello a orchestr č. 1 (1. věta)
Maďarsko – Budapest
Szent István Music Highschool, Budapest
 
GRÁF JAKUB WILLIAM (2001)
Dmitrij Šostakovič: Koncert pro violoncello č. 1, op. 107 (Cadenza a Allegro con moto)
Antonín Dvořák: Rondo g moll
ČR – Praha
Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
 
HORVATIĆ LANA-LUCIJA (2001)
Sergej Rachmaninov: Vokalíza
David Popper: Maďarská rapsodie
Johann Sebastian Bach: Preludium 
Mikhail Bukinik: Etuda f moll
Chorvatsko – Varaždin, Hrašćica
Glazbena škola u Varaždinu
 
HOUFKOVÁ LUDMILA HANA (2001)
Johann Christian Bach: Koncert c moll (1. Allegro moderato ma maestoso, 2. Adagio molto espressivo, 3. Allegro molto energico)
ČR – Praha
Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
 
KLÁNSKÝ ADAM (2001)
Johann Sebastian Bach: Suita č. 3 (Allemande)
Petr Iljič Čajkovskij: Variace na rokokové téma op. 33
ČR – Praha
Pražská konzervatoř
 
MURBACHOVÁ JULA (2002)
David Popper: Tarantella op. 33
Giovanni Battista Sammartini: Sonáta G dur
ČR – Fořt
ZUŠ Semily
 
OVASKAINEN VUK (2001)
Johannes Brahms: Sonáta F dur op. 99 (1. věta)
Niccòlo Paganini: Fantazie Mojžíš
Ludwig van Beethoven: Sonáta D dur op. 102, č. 2 (3. věta)
Srbsko – Novi Beograd
Dr. Vojislav Vučković, Belgrade
 
PERKOVIĆ ZVONIMIR (2001)
Johannes Brahms: Sonáta pro violoncello op. 38, č. 1 (1. věta)
Petr Iljič Čajkovskij: Pezzo capriccioso op. 62
Carlo Alfredo Piatti: 12 capriccií pro sólové violoncello op. 25 (č. 7 C dur)
Chorvatsko – Šibenik
Glazbena škola Ivana Lukačića u Šibeniku
 
PĚRUŠKA DAVID (2002)
David Popper: Uherská rapsodie
Luigi Boccherini: Sonáta G dur pro violoncello a klavír (1. věta Largo, 2. věta Allegro alla militare)
Gaspar Cassadó: Tanec zeleného ďábla
ČR – Praha
Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
 
RUFER FILIP (2001)
Petr Eben: Suita Balladica
ČR – Červený Kostelec
Konzervatoř Pardubice
 
TRÁVNÍČKOVÁ NATÁLIE (2002)
Johann Sebastian Bach: Suita d moll (Sarabanda, Gigue)
Girolamo Frescobaldi: Toccata
Petr Iljič Čajkovskij: Pezzo capriccioso h moll op. 62
ČR – Praha
ZUŠ Jana Hanuše, Praha 6
 
VELEK DOMINIK (2001)
Gabriel Fauré: Élegie op. 24
Joseph Haydn: Koncert pro violoncello č. 1 (3. věta)
ČR - Praha
Pražská konzervatoř
 
VOCETKOVÁ JOHANNA (2002)
Josef Haydn: Koncert D dur „Velký“ (1. věta Allegro moderato)
Dmitrij Šostakovič: Sonáta d moll (2. věta Allegro)
Sergej Rachmaninov: Elegie op. 3, č. 1
ČR – Velké Přílepy
ZUŠ Jana Hanuše Praha