II. kategorie

  • Povinná skladba - Antonín Kraft: Divertimento A dur + výběr jedné z etud - Sebastian Lee op. 31, č. 1, 2, 3
  • 1. kolo – středa 10. dubna 2019 v 10.00 hodin (společné fotografování soutěžících + losování v 9:30 hodin v šatně za jevištěm)
  • 2. kolo – středa 10. dubna 2019 ve 14.00 hodin (losování ihned po vyhlášení výsledků 1. kola dne 10. dubna)
 
BAŠINOVÁ ISABELA (2008)           
Jean-Baptiste Bréval: Concertino F dur (1. věta) 
William Henry Squire: Tarantella
ČR – ZUŠ Liberec
Pedagog: Věra Kolafová
Klavírní doprovod: Daniela Doskočilová
 
DELGERMURUN ZUULUNSII (2007)
Georg Goltermann: Concerto No. 4 
Mongolsko – Mongolian State Conservatory Ulaanbaatar
Teacher: Adiyabazar Dawgajamtsan
 
KOVAŘÍK JAN (2007)                                   
Bohuslav Martinů: Pastorela č. 2 pro violoncello a klavír
Camille Saint-Saëns: Allegro Appassionato op. 43
ČR – Gymnázium P. Křížkovského s uměleckou profilací, Brno
Pedagog: Mgr. Martin Škampa
Klavírní doprovod: Eliška Vomáčková
 
KULIKOV FEDOR (2008)                                  
Jean Baptiste Senaillé: Allegro Spirituoso
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Píseň beze slov op. 109
Rusko – Saint Petersburg
Teacher: Elena Dernova
 
LIM SEO YEON (2007)
Edward Elgar: Koncert e moll (1. věta Adagio. Moderato) 
David Popper: Tarantella
ČR – Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Mirko a Martin Škampovi
Klavírní doprovod: Věra Langerová
 
MIDOR FRYDERYK LEON (2008)
David Popper: Elfentanz
Niccolo Paganini: Variations on a theme from Moses in Egypt
Polsko – POSM I st im Stanisława Moniuszki Katowice
Teacher: Dr. Arkadiusz Dobrowolski
Piano accompanist: Mgr. Agnieszka Porzuczek
 
MRÁČEK VIKTOR (2007)
Jean-Baptiste Lully: Gavotte
Sergej Prokofjev: Tarantella
Bohuslav Martinů: Arabeska č. 5
Felix Mendelssohn-Bartholdy: Píseň beze slov
ČRGymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Kateřina Hroníková
Klavírní doprovod: Hana Louženská
 
SEDLÁK LUKÁŠ (2008)
Daniel van Goens: Scherzo
Alexander Arutjunjan: Impromptu
ČR – ZUŠ Jižní Město, Praha 4 Háje
Pedagog: Marie Purgerová
Klavírní doprovod: Miroslav Míč
 
SOCHA PETR (2008)
Artěmij Ajvazjan: Gruzínský tanec
ČR – ZUŠ Zdeňka Buriana, Kopřivnice
Pedagog: Tomáš Socha
Klavírní doprovod: Dušan Brus
 
ŠVÁBOVÁ BARBORA (2008)
David Popper: Gavotte op. 23, č. 2
Wiliam Henry Squire: Bourrée op. 24
ČR – ZUŠ Litovel
Pedagog: Petra Machková Čadová
Klavírní doprovod: Pavla Kotrbová
 
TIMMER ANNA-TESSA (2007)
Gabriel Fauré: Sicilienne
Niccolo Paganini: Variations on a theme from Moses in Egypt
Německo – Musikgymnasium Carl Philipp Emanuel Bach, Berlin
Teacher: Sabine Andert
Piano accompanist: Ulrich Timmer
 
TURSAIKHAN NOMINJIN (2008)
Jean-Baptiste Bréval: Concerto No. 2
Mongolsko – Mongolian State Conservatory Ulaanbaatar
Teacher: Adiyabazar Dawgajamtsan