I. kategorie

  • jednokolová
  • povinná skladba - 1. Bohuslav Martinů: Miniaturní suita č. 3
  • volitelný program do 8 minut
  • čtvrtek 11. dubna 2019
  • začátek soutěže v 9.00 hodin
  • společné fotografování soutěžících + losování v 8:30 hodin v šatně za jevištěm
 
BALKOVSKÝ TOBIÁŠ (2010)
Jean-Baptiste Bréval: Sonáta C dur (1. věta Allegro) 
Paul Bazelaire: Suite Française (1. Bourrée d´Auvergne)
ČR – ZUŠ Řevnice
Pedagog: Marek Novák
Klavírní doprovod: Marcela Škabroudová
 
BOO YOOEUN (2009)
Carl Webster: Scherzo
ČR  – The International School of Music and Fine Arts Prague
Pedagog: Sylva Jablonska

Klavírní doprovod: Jin Heo

 
FAIDLEY-SOLARS AURELIA MARIE  (2009)
Camille Saint-Saëns: Allegro Appassionato op. 43
USA – Manhattan School of Music - New York
Teacher: Diego Garcia
Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
 
FILINOVICH EGOR MAKSIMOVICH (2009)
Giovanni Battista Pergolesi: Aria
Ezra Jenkinson: Dance
Bělorusko – Republic music college, Minsk
Teacher: Jarova Tamara Grigorievna

Piano accompanist: Saarbekyan Seranush

 
HEJDUKOVÁ KAMILA ELLA (2009)
Antonio Vivaldi: La Folia
ČR - ZUŠ Učňovská, Praha 9
Pedagog: Daniel Petrásek
Klavírní doprovod: Ivana Michalovičová
 
CHANG AMÁLIE (2009)
Joseph Reinagle: Sonatina G dur (1., 2., 3. věta)
ČR - ZUŠ Střezina Hradec Králové
Pedagog: Zuzana Benýšková

Klavírní doprovod: Tomáš Vespalec

 
CHINZORIG TSETSEN (2009)
Anton Rubinstein: Melody
Armen Ayvazyan: Georgian dance
Mongolsko – Mongolian State Conservatory Ulaanbaatar
Teacher: Shirnen Dulamsuren
 
JIN HAE NARANSOYOMBO (2011)
Antonín Dvořák: Melody
Mongolsko – Mongolian conservatory music and dance school, Ulaanbaatar
Teacher: Shirnen Dulamsuren
 
KERBEROVÁ ANNA MARIE (2009)
Jean-Baptiste Bréval: Sonáta C dur (1. věta Allegro) 
Antonio Vivaldi: Sonáta e moll (1. věta Largo, 2. věta Allegro) 
ČR – Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Martin Škampa

Klavírní doprovod: Hana Louženská

 
MOONMOO KWON (2009)
Joseph Haydn: Koncert pro violoncello C dur
Jižní Korea – Jinsun Music
Teacher: Ae Weol Jo

Piano accompanist: Hae Mi Park

PINKASOVÁ MARIANA (2010)
Paul Bazelaire: Suite Française (1. Bourrée d´Auvergne)
Jean-Baptiste Bréval: Sonáta C dur (1. věta Allegro) 
ČR – Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Martin Škampa

Klavírní doprovod: Hana Louženská

 
ROHAN VILÉM (2009)
Aram Chačaturjan: Andantino
William Henry Squire: Tarantella
ČR – ZUŠ Praha 9
Pedagog: Miroslava Vlasáková, DiS.

Klavírní doprovod: MgA. Ivana Michalovičová

 
SCHMALZL ELLA (2009)
Henri Casadeus / Johann Christian Bach: Koncert c moll
Anton Rubinstein: Romance Es dur op. 44, č. 1
Rakousko – soukromý žák
Teacher: Susanna Antók

Piano accompanist: Hana Forsterová

 
STRNADOVÁ NAĎA (2009)
Camille Saint-Saëns: Allegro Appassionato op. 43
ČR – ZUŠ Ilji Hurníka, Praha 2
Pedagog: Jitka Hernychová

Klavírní doprovod: Marie Vítová

 
ŠEREŠ SAYURI (2010)
Constantin Dimitrescu: Sedliacky tanec
Slovensko – Základná umelecká škola Júliusa Kowalského, Bratislava
Pedagog: Mgr. Dagmar Prokešová

Klavírní doprovod: Takako Šereš

 
ŠITINOVÁ KAMILA (2009)
Jean Baptiste Loeillet: Sonáta g moll: Adagio
David Popper: Gavotte
ČR – ZUŠ Liberec
Pedagog: Věra Kolafová

Klavírní doprovod: Daniela Doskočilová

 
ŠPORCLOVÁ SOPHIA (2009)
Jean-Baptiste Bréval: Sonáta C dur (1. věta Allegro)
ČR – Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Martin Škampa

Klavírní doprovod: Hana Louženská

 
ŠPULÁKOVÁ PAVLÍNA (2010)
Pierre da Paepen: Loure
Hugo Schlemüller: Scherzino
ČR – ZUŠ Střezina Hradec Králové
Pedagog: Zuzana Benýšková

Klavírní doprovod: Tomáš Vespalec

 
TICHÝ MIKULÁŠ (2009)
Ludwig van Beethoven: Sonatina
William Henry Squire: Tarantella
ČR – Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Martin Škampa

Klavírní doprovod: Martin Plas

 
TUMENJARGAL UDVAL (2009)
Henri Casadeus / Johann Christian Bach: Koncert c moll
Antonín Dvořák: Když mne stará matka 
Mongolsko, Rusko – Gnessin music school - Moscow
Teacher: Vladimir Tonha

Piano accompanist: Hana Forsterová