III. kategorie

  • povinná skladba: Josef Mysliveček: Sonáta G dur
  • 1. kolo - středa 19. dubna 2017 ve 16.30 hodin (losování 30 minut před zahájením soutěžního kola)
  • 2. kolo - pátek 21. dubna 2017 v 9.00 hodin (losování ihned po vyhlášení výsledků 1. kola dne 19. dubna)
 
CIBULOVÁ IVETA (2004)                               
Bohuslav Martinů: Variace na slovenskou lidovou píseň
David Popper: Spinning Song
Slovensko – Hlavná
Základná umelecká škola v Modre
 
GANTULGA TSERENCHIMEG (2003)            
Aleksandr Vlasov: Melodie
David Popper: Koncertní polonéza
MongolskoBayangol district, Ulaanbaatar
Music and Dance College of Mongolia
 
GĄSIENIEC TERESA (2004)
Joseph Haydn: Koncert C dur
Kazimierz Wiłkomirski: Vokalíza
Friedrich August Kummer: Etuda op. 35, č. 9
Polsko – Wrocław
Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. K. Szymanowskiego we Wrocławiu
 
GONDA HELENA (2004)
Bohuslav Martinů: Sonáta č. 3 / Sonata No. 3
Joseph Haydn: Divertimento D dur (1. a 3. věta)
Německo – Dresden
Sächsisches Landesgymnasium für Musik Carl Maria von Weber, Dresden
 
PRCHAL TOMÁŠ (2004)
Bohuslav Martinů: Arabesky č. 2 a č. 4
Tomáš Prchal: Malá fantasie
David Popper: Koncertní polonéza op. 14
Nizozemí Utrecht
Academie Muzikaal Talent Utrecht
 
SCHMIDEK CLARA (2004)
Robert Schumann: Fantazijní kus op. 73, č. 1
Antonín Dvořák: Rondo op. 94
Bohuslav Martinů: Nokturno č. 4
Německo – Berlin
Musikgymnasium Carl Philipp Emanuel Bach, Berlin
 
STRANEGGER TARA (2003)
David Popper: Koncertní polonéza
Franz Schubert: Allegretto Grazioso
Joseph Dall' Abaco: Capriccio č. 1
Rakousko - Graz
University of Music Graz
 
ŠVEC JOSEF MATĚJ (2003)
David Popper: Tarantella
Gabriel Fauré: Élégie
ČR – Praha
ZUŠ Olešská, Praha 10
 
TISCHLER BATUR (2003)
August Klughardt: Koncert a moll (2. a 3. věta)
Bohuslav Martinů: Nokturna C dur (4. věta)
Německo – Dresden
Sächsisches Landesgymnasium für Musik Carl Maria von Weber, Dresden
 
URBAN TOMÁŠ (2003)
Henry Eccles: Sonata g moll (Largo Assai, Allegro)
Bohuslav Martinů: Ariette A dur (Allegro)
ČR – Praha
Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy