III. kategorie

  • povinná skladba: Josef Mysliveček: Sonáta G dur + výběr jedné z etud - Sebastian Lee op. 31, č. 9, 10, 11
  • 1. kolo - středa 10. dubna 2019 ve 17.00 hodin (společné fotografování soutěžících + losování v 16:30 hodin v šatně za jevištěm)
  • 2. kolo - pátek 12. dubna 2019 v 9.00 hodin (losování ihned po vyhlášení výsledků 1. kola dne 10. dubna)
 
CIPRIANOVÁ BARBORA (2005)
Louis de Caix d´Hervelois: Suita č. 2 (Plainte, Tambourine, Musette, Gigue)
Antonio Vandini: Sonáta F dur
Johann Sebastian Bach: Suita č. 1 G dur
ČR – Gymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Jitka Vlašánková
Klavírní doprovod: Hana Louženská
 
HURNÍKOVÁ NATALIE (2006)
Georg Goltermann: Koncert č. 3, op. 51 (1. věta)
Johann Sebastian Bach: Suita G dur (Sarabande)
Emile Dunkler: La fileuse
ČRGymnázium a Hudební škola hl. m. Prahy
Pedagog: Jitka Vlašánková
Klavírní doprovod: Hana Louženská
 
KRMPOT JOVANA (2005)
Camille Saint-Saëns: Koncert č. 1 a moll op. 33 (1. věta)
Daniel van Goens: Scherzo
Slovinsko  GŠ Moste-Polje, Ljubljana
Teacher: prof. Aleksandra Čano Muharemović
Piano accompanist: prof. Tjaša Turk
 
MAREČEK LUKÁŠ (2005)
Arcangelo Corelli: Variace na téma La Folia
David Popper: Tarantella
ČR – ZUŠ Smetanova, Brno
Pedagog: Mgr. Václav Horák
Klavírní doprovod: MgA. Irena Marečková
 
MEISL PETRA (2006)
Joseph Haydn: Koncert pro violoncello C dur (3. věta Allegro molto)
Bohuslav Martinů: Variace na slovenskou lidovou píseň
ČR soukromý žák
Pedagog: Mag. Maria Grün
Klavírní doprovod: Jan Meisl
 
NASANBAT SONDOR (2005)
David Popper: Koncertní polonéza op. 14
Rusko - Tuva, Respublican School of arts Kyzil City
Teacher: Ariuntuya Bat-Ochir
 
NEMTSOV VLADISLAV MIHAILOVICH (2005)
David Popper: Uherská rapsodie
Carl Maria von Weber: Adagio and Rondo
Sergei Rachmaninov: Preludium G dur
Rusko - Saint Petersburg
Teacher: Elena Dernova
Piano accompanist: Hana Forsterová
 
PREHOFFER JULIA (2006)
Camille Saint-Saëns: Koncert č. 1 a moll op. 33 (1. věta)
David Popper: Vito op. 54
Joseph Dall´abaco: Capricio No. 1
Rakousko – Kunst uni Graz
Teacher: Mag. Andrea Molnar, Cecilia Palkövi Békefi
Piano accompanist: Éva Vlasits Kardos
 
UNURBAYASGALAN MISHEEL (2006)
David Popper: Koncertní polonéza op. 14
Luigi Boccherini: Koncert B dur (1. věta)
Mongolsko – Mongolian State Conservatory Ulaanbaatar
Teacher: Dulamsuren Shirnen
 
WU YOU (2005)
Edvard Grieg: Sonáta pro violoncello a klavír a moll (1. věta)
Bohuslav Martinů: Variace na Rossiniho téma
Maďarsko – Liszt Ferenc Academy Of Music, Budapest
Teacher: Déri György