1. kolo: Povinná skladba
Bohuslav Martinů: Variace na slovenskou lidovou píseň + výběr jedné etudy Sebastian Lee č. 20, 21 nebo 40
Čtvrtek 25. dubna v 17hodin (losování v 16.30 hodin v kanceláři soutěže + společné fotografování v sále)
2. kolo:
volitelný program v délce 8-18 minut
Pátek 26. dubna v 13.30 hodin
Dětská porota
Michal Bujok, předseda poroty
Daniela Indoitu
Jonáš Ludvíček
Elizabeth Przywarová
Anežka Zemanová
ISABELA BAŠINOVÁ (2008)
Dmitrij Kabalevskij: Koncert g moll (1. věta)
Johann Sebastian Bach: 1. suita (Menuet I, II)
ČR – Pražská konzervatoř
Pedagog: Tomáš Strašil
Klavírní doprovod: Hana Forsterová
VÁCLAV BLAHUNEK (2008)
Johann Sebastian Bach: Preludium ze suity c moll BWV 1011
David Popper: Tarantella op. 33
ČR – ZUŠ Učňovská, Praha 9
Pedagog: Daniel Petrásek
Klavírní doprovod: Petr Falkenauer
JAKUB HÁDEK (2008)
Henri Casadesus: Koncert pro violoncello c moll
ČR – Pražská konzervatoř
Pedagog: Pavel Verner
Klavírní doprovod: Hana Forsterová
TADEÁŠ JADRNÝ (2008)
Dmitrij Kabalevsky: Koncert g moll (1. věta Allegro)
David Popper: Polonaise de Concert
ČR – Konzervatoř Pardubice
Pedagog: MgA. Jan Zemen
Klavírní doprovod: MgA. Kateřina Ochmanová
KRISTINA KÁBRTOVÁ (2008)
Joseph Haydn: Koncert C dur (1. věta Moderato, 2. věta Adagio)
ČR – Konzervatoř Pardubice
Pedagog: Josef Krečmer
Klavírní doprovod: MgA. Kateřina Ochmanová
ANNA MARIE KERBEROVÁ (2009)
Dmitrij Šostakovič: Koncert Es dur (3. Cadenza, 4. Allegro con moto)
ČR – Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Pedagog: Martin Škampa
Klavírní doprovod: Věra Langerová
FRYDERYK LEON MIDOR (2008)
F. Waxman – arr. D. Grigorian: Carmen Fantasy
Zoltán Kodály: Sonata for cello solo op. 8 (1st movement Allegro maestoso ma appassionato)
Polsko/Poland – POSM II. st. Im K. Szymanowskiego, Katowice
Teacher: Mgr. Anna Tumidajska, Prof. David Grigorian
Piano accompanist: Mgr. Maria Daroch-Kujawińska
BEÁTA MINČIČ (2008)
Antonín Dvořák: Klid lesa, op. 68
Camille Saint-Saëns: Concerto No. 1 in A minor
ČR – Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Pedagog: Simona Hečová
Klavírní doprovod: Hana Louženská
NELA PROCHÁZKOVÁ (2008)
Camille Saint-Saëns: Koncert a moll
ČR – Konzervatoř Pardubice
Pedagog: Josef Krečmer
Klavírní doprovod: MgA. Kateřina Ochmanová
LUKÁŠ SEDLÁK (2008)
Camille Saint-Saëns: Koncert pro violoncello a orchestr č. 1 a moll, op. 33
ČR – Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Pedagog: Martin Škampa
Klavírní doprovod: Věra Langerová
KATARINA MITROVIĆ SLOBODAN (2009)
Joseph Haydn: Cello Concerto No. 1 in C Major Hob. VII: 1 (1st movement Moderato)
David Popper: Hungarian Rhapsody
Srbsko/Serbia – Music school „Isidor Bajić“, Novi Sad
Teacher: Judit Niderholcer Josifoska
Piano accompanist: Eleonora Mali
NAĎA STRNADOVÁ (2009)
Josef Suk: Ballad for Cello and Piano in D minor
Joseph Haydn: Cello concerto No. 1 in C Major
Dmitrij Šostakovič: Cello sonata op. 40 (2nd movement)
ČR – Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy
Pedagog: Martin Škampa, Mirko Škampa
Klavírní doprovod: Věra Langerová
BARBORA ŠVÁBOVÁ (2008)
Camille Saint-Saëns: Koncert pro violoncello a orchestr č. 1 a moll, op. 33
ČR – Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
Pedagog: MgA. Kamil Žvak
Klavírní doprovod: MgA. Ondřej Hubáček